Čtyři příležitosti naučit se v roce 2019 něco nového

2FRESH
2 min readApr 16, 2019

--

Letos jsme pro vás připravili novou várku našich veřejných workshopů. Jeden jsme vylepšili a máme jeden zbrusu nový. Na kterém se setkáme?

Design

Pro designéry začínající i pokročilejší máme dva workshopy, které se zaměřují na naše řemeslo — digitální design.

Začněte změnu pomocí HCD

Úvodní seznámení s tématem Human-Centered Designu proběhne už ve čtvrtek 16. května. Naučíte se základní techniky, jak zapojit pochopení vašich zákazníků do návrhu služeb a produktů.

Více informací na stránce workshopu Začněte změnu pomocí HCD . Máte jasno? Registrujte se.

User Experience Design (vylepšený)

Pro pokročilejší z vás máme ve čtvrtek 13. června novou verzi celodenního praktického workshopu o User Experience. Ačkoli jsme vždycky Goal-Directed Design praktikovali, moc jsme o tom nemluvili. Můžete se tedy těšit na ucelenější pohled na tuto časem prověřenou metodiku návrhu digitálních produktů. Jako vždy doplníme o část zaměřenou na návrh struktury webů.

Více informací na stránce workshopu User Experience Design. Máte jasno? Registrujte se.

Kritické myšlení

Víme, že k dobrému výsledku se dostaneme jen s dobrým zadáním a zpětnou vazbou v zádech. Proto jsme k oblíbenému workshopu o způsobech, jak se dostat k dobrému zadání přidali ještě jeden na téma zpětná vazba, které je nám obzvlášť blízké.

Od špatného zadání k dobrému výsledku

Pro všechny — projekťáky, designéry i další — bez rozdílu pořádáme ve čtvrtek 20. června odpoledne s tipy a technikami, jak si poradit se zadáním, které nepomáhá. Naučíte se lépe ptát a objevíte nové způsoby, jak na začátku projektu zmapovat omezení.

Více informací na stránce workshopu Od špatného zadání k dobrému výsledku. Mate jasno? Registrujte se.

Zpětná vazba v práci (nový)

Nejen pro manažery a leadry, kteří především potřebují zpětnou vazbu uchopit jako nástroj, pořádáme ve čtvrtek 30. května odpolední workshop. Přijďte pochopit jak psychologie a vaše mentální nastavení ovlivňuje zpětnou vazbu, kterou dáváte a přijímáte. Naučíte se několik cvičení, které vám pomohou se zpětnou vazbou lépe pracovat.

Více informací na stránce workshopu Zpětná vazba v práci. Máte jasno? Registrujte se.

Chtěli byste nějaký workshop u vás ve firmě? Potřebovali byste naučit něco jiného, co umíme ale nemáme na to veřejný workshop?

Rádi kterýkoli náš veřejný workshop přizpůsobíme přímo potřebám vašeho týmu nebo vytvoříme vzdělávací koncept přímo vám na míru.

Pište na education@2fresh.cz nebo mi zavolejte na 603 51 99 33.

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.