Sign in

Společnost LEGO® už přes padesát let vyvíjí sety hraček, které pomáhají dětem v rychlém učení a získání nových dovedností, speciálně pak v rámci produktové řady LEGO® DUPLO® a řadou LEGO 4+, určenou předškolním dětem. Ke správnému rozvoji základních dovedností a schopností je totiž důležité, aby rodiče pomáhali zlepšovat také oblast emoční inteligence, díky které budou děti snadněji překonávat překážky a získají zdravé sebevědomí pro budoucí život.

Úkolem pro nás bylo navázat na globální koncept značky The LEGO® Group s názvem Start Off Big, ve kterém LEGO® inspiruje rodiče k hraní se svými dětmi na to, čím jednou jejich děti mohou…


„S Andy spolupracujeme od podzimu 2020 v roli stratéga pro sociální sítě u našich klientů LEGO® a NESCAFÉ® Dolce Gusto. Její nadšení, kvalita výsledků i týmový duch nakonec rozhodly o naší společné cestě. Je to člověk, který má Human Centered Design ve své DNA, tak jako my,“ uvedl Kamil Skramuský, jednatel 2FRESH.


Před několika týdny jsme ve spolupráci s designovým studiem MangoWeb spustili nový e-shop pro sportovní značku Endorphin Republic. Ta přináší milovníkům cyklistiky, lyžování, běhu a outdooru špičkové sportovní vybavení a služby hodné profesionálů. Před samotným vývojem jsme se zaměřili na výzkum a správnou segmentaci zákazníků. Na základě toho jsme vyladili první prototypy, které jsme podrobili následnému testování.

V úvodní datové analýze jsme zjistili, že současný věrnostní program negeneruje dostatek zákazníků s opakovanými nákupy. Zároveň je akvizice nových drahá. Zaměřili jsme se proto i na redesign věrnostního programu a jeho podmínek, udržitelnější práci se slevovými akcemi a emailingem. …


Kaštany, Kofila, Margot … čokoládové tyčinky, které neodmyslitelně patří k česko-slovenským rodinám už několik generací. Pro řadu z nás představují vzpomínky na dětství, kdy často bývaly drobnými pozornostmi od rodičů či prarodičů. Právě na tom jsme postavili kreativní koncept kampaně — příběh jedné rodiny, jejíž členové si vzájemně dělají radost oblíbenými tyčinkami.

Agentura 2Fresh rychle navnímala potřeby zákazníků v cukrovinkové kategorii potravin. Na základě toho přišli se zajímavým konceptem kampaně, která stála na silném insightu a pozitivní emoci s cílem doručit navýšení prodejů značky Orion. Celá kampaň byla velmi komplexní a vývoj nebyl jednoduchý, jelikož značka Orion má skutečně široké…


V 2FRESH se nám podařilo získat nového klienta, společnost PROSOFT, která dodává informační systémy a související technologie. Společně připravujeme návrh nemocničních systémů, které zefektivňují procesy uvnitř nemocnic, snižují chybovost lidí a postupně nemocnice digitalizují.

Povídali jsme si o spolupráci s hlavním UI Lead Designerem Jarinem Němečkem, který vede v 2FRESH tým zkušených designéru a společníkem 2FRESH Jakubem Karlecem, který na se na projektu věnuje UX Designu a výzkumu.


Česká firma Endorphin Republic, se kromě nabídky těch technologicky nejvyspělejších sportovních značek na svém eshopu, pyšní také 4 moderními kamennými prodejnami v Praze, Brně a Olomouci, značkovým servisem, testovacími centry nebo spoluprací s klinikou celostní medicíny VO2Max.

“To, že jsou lidé z 2FRESH schopni do návrhů propsat vstupy ze všech oblastí, které mohou zvýšit pravděpodobnost úspěchu, bylo pro mě rozhodující. Portfolio jejich zkušeností a referencí to jen potvrzuje a věřím, že jenom tímto projektem naše spolupráce neskončí,” říká Antonín Strach, majitel Endorphin Republic.

Celou spolupráci na samotném redesignu zahajujeme rozsáhlou vstupní analýzou od pochopení potřeb zákazníků, přes výzkum kvantitativních podkladů…


Naše stálé klienty z různých segmentů si hýčkáme, ale taky v 2FRESH hledáme nové výzvy. Jdeš do toho s námi?

V 2FRESH ti držíme místo!

Jsme tým, který hledá dalšího parťáka nebo parťačku, co se orientuje především v oblasti social media s přesahem do copywritingu, community managementu a vedení menších (a časem klidně i větších) projektů. Pokud nevíš, o co kráčí, když se řekne social media listening, nevadí, rádi tě do jeho tajů zasvětíme.

Zkrátka, hledáme ostříleného soušla, který se rád posune dál i v dalších oblastech.

Moc si nepotrpíme na formality a máme rádi, když si vzájemně dobře rozumíme. Proto jsme místo obvyklého popisu…


Stavebnice LEGO® Super Mario™ přivádí legendární postavičku známou především ze série videoher do reálného světa. Děti si mohou postavit vlastní interaktivní úrovně podobné těm ve hrách Nintendo a s postavičkou Maria, která reaguje na pohyb po herním poli, mohou sbírat mince a překonávat překážky.

“2FRESH pro nás připravilo inovativní využití obsahu pro sociální sítě. Jejich kreativní sílu vidíme především v promyšleném storytellingu a jeho napojení na Social Commerce. …


Zajímá vás, jak tvoříme obsah pro sociální sítě u nás v 2FRESH? V minulém rozhovoru jsme si povídali s Markétou Oudesovou o Social listeningu a jak sociální sítě sledovat. Dnes se budu ptát naší Terezy Srbové, v jakých sociálních sítích vidí budoucnost a jak pracovat s obsahem.

Teri, vím, že miluješ sociální sítě, která ze všech sítí ti je nejbližší?

Fascinuje mě Tik Tok.

Proč zrovna Tik Tok, není spíše pro mladší generaci?

Nemyslím si, že je pouze pro mladé. Obsah se uzpůsobuje uživatelům. Což znamená, že na Tik Toku najdeš přesně to, na co se chceš koukat a co tě baví. Můj Tik Tok mi nabízí tutoriály jak fotit, videa ze zákulisí atp. Pro mě je to síť budoucnosti. …


Hledáme zkušeného designera digitálních produktů, který by posílil náš tým. Máme dlouhodobé klienty, kterým pomáháme s nastavením nebo rozvojem design systémů, redesignem rozhraní aplikací nebo také s jednorázovými projekty jako jsou redesigny webů nebo Design Sprinty. Typ spolupráce je na individuální domluvě, ale v ideálním případě bychom tě rádi vídali v našem studiu na Letné, kde budeš mít skvělé zázemí a partu sympatických lidí.

Co bys měl/a umět

  • Mít cit pro UI, UX myšlení a zároveň zdravý selský rozum.
  • Mít zkušenosti s UI designem digitálních produktů (weby, aplikace) a jejich ověřováním a testováním.
  • Znát principy Design systému.
  • Orientovat se v HTML — nebudeš nic…

2FRESH

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store