„S Andy spolupracujeme od podzimu 2020 v roli stratéga pro sociální sítě u našich klientů LEGO® a NESCAFÉ® Dolce Gusto. Její nadšení, kvalita výsledků i týmový duch nakonec rozhodly o naší společné cestě. Je to člověk, který má Human Centered Design ve své DNA, tak jako my,“ uvedl Kamil Skramuský, jednatel 2FRESH.


V 2FRESH se nám podařilo získat nového klienta, společnost PROSOFT, která dodává informační systémy a související technologie. Společně připravujeme návrh nemocničních systémů, které zefektivňují procesy uvnitř nemocnic, snižují chybovost lidí a postupně nemocnice digitalizují.

Povídali jsme si o spolupráci s hlavním UI Lead Designerem Jarinem Němečkem, který vede v 2FRESH tým zkušených designéru a společníkem 2FRESH Jakubem Karlecem, který na se na projektu věnuje UX Designu a výzkumu.


Česká firma Endorphin Republic, se kromě nabídky těch technologicky nejvyspělejších sportovních značek na svém eshopu, pyšní také 4 moderními kamennými prodejnami v Praze, Brně a Olomouci, značkovým servisem, testovacími centry nebo spoluprací s klinikou celostní medicíny VO2Max.

“To, že jsou lidé z 2FRESH schopni do návrhů propsat vstupy ze všech oblastí, které mohou zvýšit pravděpodobnost úspěchu, bylo pro mě rozhodující. Portfolio jejich zkušeností a referencí to jen potvrzuje a věřím, že jenom tímto projektem naše spolupráce neskončí,” říká Antonín Strach, majitel Endorphin Republic.

Celou spolupráci na samotném redesignu zahajujeme rozsáhlou vstupní analýzou od pochopení potřeb zákazníků, přes výzkum kvantitativních podkladů…


Naše stálé klienty z různých segmentů si hýčkáme, ale taky v 2FRESH hledáme nové výzvy. Jdeš do toho s námi?

V 2FRESH ti držíme místo!

Jsme tým, který hledá dalšího parťáka nebo parťačku, co se orientuje především v oblasti social media s přesahem do copywritingu, community managementu a vedení menších (a časem klidně i větších) projektů. Pokud nevíš, o co kráčí, když se řekne social media listening, nevadí, rádi tě do jeho tajů zasvětíme.

Zkrátka, hledáme ostříleného soušla, který se rád posune dál i v dalších oblastech.

Moc si nepotrpíme na formality a máme rádi, když si vzájemně dobře rozumíme. Proto jsme místo obvyklého popisu…


Stavebnice LEGO® Super Mario™ přivádí legendární postavičku známou především ze série videoher do reálného světa. Děti si mohou postavit vlastní interaktivní úrovně podobné těm ve hrách Nintendo a s postavičkou Maria, která reaguje na pohyb po herním poli, mohou sbírat mince a překonávat překážky.

“2FRESH pro nás připravilo inovativní využití obsahu pro sociální sítě. Jejich kreativní sílu vidíme především v promyšleném storytellingu a jeho napojení na Social Commerce. …


Zajímá vás, jak tvoříme obsah pro sociální sítě u nás v 2FRESH? V minulém rozhovoru jsme si povídali s Markétou Oudesovou o Social listeningu a jak sociální sítě sledovat. Dnes se budu ptát naší Terezy Srbové, v jakých sociálních sítích vidí budoucnost a jak pracovat s obsahem.

Teri, vím, že miluješ sociální sítě, která ze všech sítí ti je nejbližší?

Fascinuje mě Tik Tok.

Proč zrovna Tik Tok, není spíše pro mladší generaci?

Nemyslím si, že je pouze pro mladé. Obsah se uzpůsobuje uživatelům. Což znamená, že na Tik Toku najdeš přesně to, na co se chceš koukat a co tě baví. Můj Tik Tok mi nabízí tutoriály jak fotit, videa ze zákulisí atp. Pro mě je to síť budoucnosti. …


Hledáme zkušeného designera digitálních produktů, který by posílil náš tým. Máme dlouhodobé klienty, kterým pomáháme s nastavením nebo rozvojem design systémů, redesignem rozhraní aplikací nebo také s jednorázovými projekty jako jsou redesigny webů nebo Design Sprinty. Typ spolupráce je na individuální domluvě, ale v ideálním případě bychom tě rádi vídali v našem studiu na Letné, kde budeš mít skvělé zázemí a partu sympatických lidí.

Co bys měl/a umět

  • Mít cit pro UI, UX myšlení a zároveň zdravý selský rozum.
  • Mít zkušenosti s UI designem digitálních produktů (weby, aplikace) a jejich ověřováním a testováním.
  • Znát principy Design systému.
  • Orientovat se v HTML — nebudeš nic…


Před koronavirovou krizí jsme se věnovali tématu cestovního ruchu. Zajímalo nás, jak hotely komunikují svou nabídku směrem k potenciálním zákazníkům a co za informace naopak očekávají zákazníci od hotelů v jejich komunikaci.

Výsledek? Překvapilo nás, kolik existuje příležitostí ke zlepšení a jak je vlastně snadné zaujmout potenciální zákazníky, aby si vybrali váš hotel pro svou dovolenou nebo prodloužený víkend. V tomto článku se s vámi podělíme o několik tipů, na základě kterých můžete téměř okamžitě vylepšit současnou komunikaci vašeho hotelu.

TIP #1

To první, co lidé napíšou do vyhledávače, je konkrétní destinace — Krkonoše, Lipno, Český ráj. To udělá 80 % lidí…


V 2FRESH vznikají všechny naše řešení na základě insightů. Na ty si přicházíme tím, že si povídáme s lidmi — buď osobně, nebo je zpovídáme hromadně přes dotazníky. A to vše doplňujeme pohledem čísel. O datech jsem si povídal s kolegou Jakubem Šustkem, který je jedním z členů našeho datového týmu.

Bez měření nikdy nebudete schopni vyhodnocovat správnost vašeho komunikačního sdělení, abyste dostali odpověď na to, co funguje a co vám přináší výsledky.

Proč vůbec měřit?

Pokud bychom se bavili o e-commerce, tak bez měření nejsme například schopni říct, co nám napomáhá ke konverzím nebo jak nám fungují prodeje. Pokud se budeme bavit…


Markéto, minule jsem si povídal s Jakubem o datové analýze, kdy Jakub řeší, jak lidi vyhledávají a ty se zaměřuješ na to, jak se lidi baví o tvé značce.

Co je to vlastně Social listening?

Zkusím to povědět krátce. Social listening je proces, v rámci kterého vyhledáváme slova a fráze napříč internetem, především na sociálních sítích a diskusních fórech, abychom si dali dohromady jasný obrázek o tom, co naši zákazníci říkají a jak se chovají. Díky Social listeningu si doplňujeme náš celkový pohled o zákaznících dané značky.

Proč bych měl social listening používat?

Pro člověka, který je odpovědný za značku nebo produkt, je důležité mít k dispozici co nejvíce insightů. Jedině tak…

2FRESH

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store