Hledáme frontend developera

2FRESH
2 min readFeb 7, 2017

– už nehledáme, už máme

Jsme digitální agentura 2FRESH a v posledních letech tvoříme kromě reklamy, kampaní a microsites čím dál víc digitálních produktů i uživatelských rozhraní. Děláme rozsáhlé weby, internetové bankovnictví, webové samoobsluhy i televizní rozhraní. Náš kompletní technologický stack můžeš vidět tady - https://stackshare.io/atoto-cz/atoto-cz.

Stavíme taky vlastní startupy jako Costlocker, Atoto a nebo SMSticket. A protože v blízké době rozšíříme naše portfolio o další dva projekty, hledáme někoho, kdo to s námi rozjede.

Jak poznat, že jsi náš člověk? Pokud je pro tebe výzva pracovat v ReactJS, kde využíváme technologie jako Webpack, GraphQL nebo cssnext. Nemusíš je dokonale ovládat, s tím ti rádi pomůžeme. Ale jestli je máš v malíku, můžeme se hned pustit do velkých věcí.

Co tě u nás čeká?

Budeš se věnovat stylování na základě dodaného designu. V logice aplikací zase dostaneš pěkně zabrat při promýšlení vhodného algoritmu. Proto potřebujeme člověka, který má cit pro estetiku a zároveň se nebojí hledat optimální řešení při implementaci logiky. Pomocnou ruku ti v JavaScriptovém ekosystému nabídne náš frontendový guru @michalkvasnicak, který nás neustále drží jednou nohou v budoucnosti.

Při naší práci využíváme metodiku Human-Centered Designu a v řízení projektů se díky Karelskopek.cz neustále posouváme dopředu. Od waterfallu k agilnímu procesu a designovým sprintům.

Ať můžeme společně tvořit nové projekty, hledáme někoho, kdo má:

  • pokročilou znalost JavaScriptu — React nebo jiný reaktivní framework je výhoda)
  • skvělou znalost HTML & CSS
  • estetické cítění
  • chuť se učit a nebát se výzev
  • vysokou míru proaktivity — každý názor je pro nás důležitý, protože jedině tak se posuneme dopředu

Na co se můžeš těšit?

  • stálý přísun nových technologií
  • skvělý tým
  • zajímavé produkty

Nehledáme jen obyčejného kódéra, ale kolegu, parťáka a kámoše. Přečti si, proč by se ti s náma mohlo líbit.

Rádi uvidíme tvůj životopis nebo kus kódu na tomas@2fresh.cz.

Pokud se s námi chceš potkat, ve středu 15. 3. 2017 v 18:30 pořádáme u nás v kanclech přednášku na téma Pattern Library a Atomic design v Reactu.

Jo a sídlíme na Letné, což zaručuje kvalitní zásobu společného jídla, kávy a super akcí!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.2fresh.cz <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.