Hledáme ostříleného social media managera. Jsi to ty?

2FRESH
3 min readAug 21, 2020

Naše stálé klienty z různých segmentů si hýčkáme, ale taky v 2FRESH hledáme nové výzvy. Jdeš do toho s námi?

V 2FRESH ti držíme místo!

Jsme tým, který hledá dalšího parťáka nebo parťačku, co se orientuje především v oblasti social media s přesahem do copywritingu, community managementu a vedení menších (a časem klidně i větších) projektů. Pokud nevíš, o co kráčí, když se řekne social media listening, nevadí, rádi tě do jeho tajů zasvětíme.

Zkrátka, hledáme ostříleného soušla, který se rád posune dál i v dalších oblastech.

Moc si nepotrpíme na formality a máme rádi, když si vzájemně dobře rozumíme. Proto jsme místo obvyklého popisu pracovní pozice napsali dopis tvému budoucímu já. Takový, ve kterém ti děkujeme za to, co se ti u nás po prvním roce povedlo. Věříme, že se díky tomu lépe pochopíme, co se týče zodpovědností, náplně práce a dalších očekávání. A že ti po roce poděkujeme jen za část z toho, co tu čteš, rozhodně nevadí.

Přečti si prosím následující dopis a pokud tě zaujme, rádi se s tebou sejdeme a poznáme se blíž. To, že je psán v ženském rodě, vůbec nic neznamená — stejně rádi mezi sebou přivítáme i nového kolegu!

Ahoj!

Už je to rok, co ses k našemu týmu přidala. A proto bychom ti rádi poděkovali za to, co se ti povedlo.

Nejprve bychom ti chtěli poděkovat za to, jakou práci jsi odvedla na jednom z našich menších klientů, u kterého jsi navnímala jeho potřeby a dokázala jsi je promítnout do jeho komunikace jak na Faceboooku, tak na Instagramu. Přišla jsi se spoustou menších i větších nápadů, které klientovi pomohly naplnit cíle, kterých chtěl prostřednictvím svých sociálních sítí dosáhnout. A při tom jsi ještě zvládala “házet očko” na další relevantní platformy, které pro něj spravujeme.

Také bychom ti chtěli poděkovat za to, jak skvěle jsi doplnila tým, který se stará o našeho největšího klienta. Stala ses pro ně pravou rukou, a to hlavně při psaní copy k jednotlivým příspěvkům a při monitoringu community, kde se z naší strany jednalo spíše o doporučení. Díky tvým diplomatickým skills se ti podařilo odvrátit pár karambolů, ale také zlepšit den několika desítkám zákazníků.

Musíme uznat, že v social media listeningu se opravdu cítíš jako ryba ve vodě — s online nástrojem, který máme k dispozici, ses naučila skvěle pracovat, a díky tomu, co jsi v diskuzích na internetu vyčetla, jsi nám pomohla při získání hned několika nových klientů. Tvoje nápady jsme totiž promítli jak do přípravy celého komunikačního konceptu, tak i do jednotlivých vizuálů, které nově získané klienty doopravdy nadchly.

Na to, že se nám spolu dobře pracuje, má určitě vliv i to, že si o zpětnou vazbu říkáš sama od sebe a na jejím základě se rozhoduješ, v čem se chceš zlepšit. Je dobře, že se ti podařilo vycítit, kde jsou tvoje silné stránky, nebála ses říct o pomoc a postupně sis mezi námi našla místo, na kterém se cítíš dobře. Jsme rádi, že s námi občas zajdeš na zahrádky na jedno (nebo i na dvě!) :-)

Těšíme se na další rok s tebou!

Jak fungujeme

V agentuře 2FRESH fungujeme jako samostatná skupina. V týmu se nedělíme na šéfa a jeho podřízené, ani nemáme žádnou hierarchii. Našim oblíbeným způsobem, jak si dávat feedback, je koncept I WISH/I LIKE, nad kterým se jednou za čas potkáváme. Umíme si říkat věci tak, jak jsou, vnímáme, že je potřeba se jak chválit, tak umět přijímat konstruktivní zpětnou vazbu.

Pokud tě tenhle článek zaujal, napiš nám na e-mail jobs@2fresh.cz (ptej se po Tomáši Wojcikovi) s předmětem “Social media specialist” a domluvíme se, kdy se k nám přijdeš podívat.

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.