Nadesignovali jsme nový e-shop Endorphin Republic

Před několika týdny jsme ve spolupráci s designovým studiem MangoWeb spustili nový e-shop pro sportovní značku Endorphin Republic. Ta přináší milovníkům cyklistiky, lyžování, běhu a outdooru špičkové sportovní vybavení a služby hodné profesionálů. Před samotným vývojem jsme se zaměřili na výzkum a správnou segmentaci zákazníků. Na základě toho jsme vyladili první prototypy, které jsme podrobili následnému testování.

V úvodní datové analýze jsme zjistili, že současný věrnostní program negeneruje dostatek zákazníků s opakovanými nákupy. Zároveň je akvizice nových drahá. Zaměřili jsme se proto i na redesign věrnostního programu a jeho podmínek, udržitelnější práci se slevovými akcemi a emailingem. Dodávali jsme také reporting, webovou analytiku, nástroje na optimalizaci marketingu.

Segment kol je silný v ROPO efektu, kdy si lidé zboží na internetu najdou, ale pak nákup dokončí často v kamenné prodejně. Z workshopů a rozhovorů dále vyplynulo, že lidé často koupí dražší kus zboží nebo vybavení a až posléze dokupují doplňky, což umožňuje další práci v rámci upsellu či xsellu produktu. Chtějí mít také barevně sladěné oblečení s koly, vytvořili jsme proto složku Inspirace, která může dále dobře posloužit jako další nástroj marketingu. V rámci brandingu chce značka dále posilovat práci s komunitou cyklistických nadšenců právě i prostřednictvím věrnostního programu.

www.2fresh.cz

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.