Přidej se k nám — hledáme Account Managera do naší digitální divize v 2FRESH

Hledáme account managera do naší digitální divize v 2FRESH. Jsme tým 20 lidí, kteří se věnují vytváření komunikačních strategií. Máme stratégy, kreativce, accounty, social specialisty, produkční tým a vlastní ateliér. Jsme posedlí zjišťováním potřeb zákazníků a když nám to nedává smysl, řekneme klientům NE. Máme na to metody a postupy, které vychází z Human Centered Designu.

2FRESH
2 min readNov 1, 2019
My jsme 2FRESH

Tvoje role

Hledáme člověka, který bude v každodenním kontaktu s našimi klienty — bude rozumět jejich obchodním a komunikačním potřebám. A zajistí, že projekty dopadnou v dohodnutých rozpočtech, termínech a kvalitě. Tvoje role bude více projektová než obchodní. To ale neznamená, že bys neměl hledat nové obchodní příležitosti. Naopak — společně se stratégem budeš neustále přemýšlet nad tím, jak naplnit byznysové cíle našich klientů.

Ideální příležitost pro člověka, který doposud dělal “exíka v agentuře”.

Co bys měl ovládat

  • Vytvářet rozpočty a dokázat si obhájit časové odhady.
  • Vytvářet projektové plány a znát jednotlivé kroky, které vedou k realizaci projektu.
  • Zadávat práci specialistům společně se stratégem nebo kreativním lídrem.
  • Být hlavní komunikační spojkou mezi klientem a naší agenturou.

Co od tebe očekáváme

  • Budeš mít pod kontrolou rozpočet, termíny dodání a kvalitu výstupů.
  • Pohlídáš si, že výstupy od specialistů jsou v souladu se zadáním od klienta.
  • Uděláš humbuk, kdy budeš tušit blížící se problémy a ve spolupráci s ostatními je vyřešíš.
  • Máš velmi dobrou orientaci v online marketingu a chceš se učit novým věcem.

Co ti můžeme nabídnout

  • Samostatnost v rozhodování, které je ale vyváženo velkou odpovědností.
  • Podporu velké agentury se všemi benefity — 25 dní dovolené, vlastní Macbook, multisportka.

Vzkaz od Kristýny — tvá budoucí kolegyně

“Ahoj můj budoucí kolego. Co tě tady jako accounta čeká? Spousta srandy, ale taky dost práce. Občas je to hodně velká výzva, často zábava, a ne vždycky brnkačka. Nepochybně přijdou i dny, kdy budeš muset obědvat za pochodu. S větší pravděpodobností ale budeš večeřet pizzu se svým týmem u piva v Letenských zahrádkách. Tvůj běžný pracovní den bude zahrnovat schůzky s klienty, hlídání budgetů a plánování práce specialistů, přípravu kalkulací i jejich obhajobu, zadávání práce do týmu přes Basecamp a každodenní komunikaci s klienty. Budeš muset krotit klientovy požadavky i tým kreativců s jejich vášní pro práci a hlídat timesheety i vlastní emoce. Stavět projektové plány by pro tebe měla být stejně samozřejmá věc jako umět argumentovat, proč věci děláme právě tak, jak je děláme. Budeš mít velkou svobodu, se kterou jde ruku v ruce zodpovědnost — když nebudeš chtít, nikdo ti totiž nebude stát za zády.”

Máš chuť se s námi potkat a zjistit více? Napiš na jobs@2fresh.cz a Kamil se s tebou domluví na dalších krocích. Těšíme se!

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.