Podílíme se na redesignu eshopu Endorphin Republic

2FRESH
2 min readOct 9, 2020

Česká firma Endorphin Republic, se kromě nabídky těch technologicky nejvyspělejších sportovních značek na svém eshopu, pyšní také 4 moderními kamennými prodejnami v Praze, Brně a Olomouci, značkovým servisem, testovacími centry nebo spoluprací s klinikou celostní medicíny VO2Max.

“To, že jsou lidé z 2FRESH schopni do návrhů propsat vstupy ze všech oblastí, které mohou zvýšit pravděpodobnost úspěchu, bylo pro mě rozhodující. Portfolio jejich zkušeností a referencí to jen potvrzuje a věřím, že jenom tímto projektem naše spolupráce neskončí,” říká Antonín Strach, majitel Endorphin Republic.

Celou spolupráci na samotném redesignu zahajujeme rozsáhlou vstupní analýzou od pochopení potřeb zákazníků, přes výzkum kvantitativních podkladů z oblasti financí a datové analytiky ER, po otestování konceptu redesignu s cílovou skupinou. Všechny tyto vstupy promítneme nejen do výsledného UX a UI redesignu, ale také do návrhu komunikační a obsahové strategie.

O vývoj eshopu se postará agentura ManGOweb.

“Na spolupráci mezi Endorphin Republic a 2FRESH se pro mě znovu ukazuje, že 2FRESH není pouze o designech. Ale hlavně o tom, že jsme schopni pomoci firmám s celým jejich byznysem, kdy díky komplexnímu přístupu skrze data, UX, UI a komunikaci, dosahujeme těch nejlepších výsledků. Vložené důvěry ze strany pana Stracha si velmi vážíme,” dodává Tomáš Wojcik z 2FRESH.

O 2FRESH

Jsme agentura zaměřená na design, výzkum, uživatelská testování a komunikaci. Již 14 let působíme na českém trhu. Dlouhodobě spolupracujeme s klienty jako O2, ŠKODA Auto, Kooperativa nebo KB a máme za sebou celou řadu oceněných projektů a kampaní.

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.