Rozdávali jsme radost s tyčinkami Orion

2FRESH
2 min readJul 9, 2021

Kaštany, Kofila, Margot … čokoládové tyčinky, které neodmyslitelně patří k česko-slovenským rodinám už několik generací. Pro řadu z nás představují vzpomínky na dětství, kdy často bývaly drobnými pozornostmi od rodičů či prarodičů. Právě na tom jsme postavili kreativní koncept kampaně — příběh jedné rodiny, jejíž členové si vzájemně dělají radost oblíbenými tyčinkami.

Agentura 2Fresh rychle navnímala potřeby zákazníků v cukrovinkové kategorii potravin. Na základě toho přišli se zajímavým konceptem kampaně, která stála na silném insightu a pozitivní emoci s cílem doručit navýšení prodejů značky Orion. Celá kampaň byla velmi komplexní a vývoj nebyl jednoduchý, jelikož značka Orion má skutečně široké portfolio produktů. Nicméně agentura 2Fresh ukázala proaktivní, flexibilní přístup a také, že se nebojí velkých výzev. Zejména nápad konceptu TV reklamy nás utvrdil v tom, že jsme si pro tuto kampaň vybrali správného partnera,” upřesnila Adenike Gbadeboriová, brand manažerka společnosti Nestlé.

Součástí kampaně byla spotřebitelská soutěž, ve které jsme každý den vylosovali jednoho výherce, který od nás získal odměnu 5.000 Kč. A stejnou částku jsme každý den věnovali na podporu rodin v nouzi skrze nadaci Terezy Maxové dětem a Nadácia pre deti Slovenska.

“Exekučně vznikla velmi zajímavá kampaň s přesahem do udržitelnosti, která měla pozitivní vliv na vnímání značky Orion a s ní spojených produktů Ledové Kaštany, Kofila, Margot, Studentská pečeť aj. Během aktivace jsme rozdali do českých a slovenských rodin mnoho radosti a to je přesně ta role, kterou má značka Orion v životech našich spotřebitelů naplňovat,” dodává Adenike Gbadeboriová, brand manažerka společnosti Nestlé.

--

--

2FRESH

Pomáháme produktovým týmům s designem. Pomáháme designerům růst a mít pestrou práci.