Využijte našich 5 tipů ke zlepšení komunikace vašeho hotelu — zn. napořád!

TIP #1

To první, co lidé napíšou do vyhledávače, je konkrétní destinace — Krkonoše, Lipno, Český ráj. To udělá 80 % lidí. Jak zaujmout potenciálního zákazníka, aby se proklikl na váš příspěvek? Zkuste třeba pojmout nadpis podobně jako:

10 tipů na prodloužený víkend ve Špindlerově mlýně

TIP #2

Lidé své pobyty plánují dopředu. V případě letní dovolené nebo Silvestra to bývá i několik měsíců dopředu. Proto doporučujeme, abyste už měli připravenou speciální stránku s Vánoční nabídkou klidně v průběhu léta.

TIP #3

Lidi přemýšlejí v čase — jak douho jim trvá se k vám dostat. Proto nikdy neříkejte, kolik kilometrů musí člověk ujet, ale za jak dlouho tam bude.

Z Prahy už za 90 minut si můžete užívat náš wellness

TIP #4

Neříkejte všem to samé. Mějte různá sdělení pro jednotlivé segmenty. Singles touží po adrenalinových zážitcích s možností si večer zajít do baru, kde si to chtějí užít ve svými přáteli. Páry zase vedle sportovního vyžití hledají odpočinek ve wellness. A rodiny se budou zajímat o to, jak se postaráte o jejich ratolesti v podobě dětského koutku nebo zda budou mít možnost ohřevu vlastního jídla.

TIP #5

Lidi zajímají detaily. Proto buďte velmi konkrétní, když říkáte jak funguje váš hotel, nebo co všechno mohou zažít v jeho okolí.

Špatně: Ideální poloha, když si chcete užít zimní radovánky

Správně: 100m od našeho hotelu začínají běžkařské stopy

Co můžeme udělat pro vás?

Rádi se s vámi podělíme o další tipy, díky kterým budou mít lidé pocit, že jim rozumíte a proto si váš hotel vyberou jako místo pro svůj odpočinek. Pokud chcete, abychom se zcela nezávazně podívali na to, jak právě vaší komunikaci vylepšit, napište nám na hello@2fresh.cz. Rádi se s vámi dáme kafe nebo si zavoláme přes Hangout.

--

--

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
2FRESH

2FRESH

Naším posláním je pomáhat organizacím pochopit chování lidí. Spojujeme design, byznys a marketing.